
Одноразові ланч бокси двосекційні зі вспіненого полістиролу LB-2 - білі, 125 шт, 250х210x70 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3150
862 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- +380 (98) 364-54-40.
Особливості двосекційного ланч-боксу LB-2 зі спіненого полістиролу
Розмір: 250х210 мм |
Висота: 70 мм |
В упаковці: 125 шт. |
Універсальний ланч-бокс зі спіненого полістиролу - зручна і практична упаковка яка чудово підходить для гарячих і холодних страв і продуктів. Тара виготовлена з безпечних матеріалів, які є не несуть шкоди для організму. Переваги упаковки: матеріал тари щільний, не руйнується, а при взаємодії з гарячими стравами не доставляє дискомфорту рук. Упаковка підійде для використання службами доставки їжі. Крім того, він затребуваний в ресторанах, фаст-фудах і інших закладах громадського харчування. Ланч бокс LB-2 має незнімну кришку, яка щільно закривається на якісний фіксатор. Завдяки тому, що матеріал контейнера - харчовий полістирол, вміст в ньому досить довго зберігається теплим. Універсальний ланч-бокс розділений на 2 секції, що дуже практично для упаковки 2-х страв в одному контейнері.
До уваги оптових покупців:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Спінений полістирол |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 150 |
| Вид одноразового посуду | Тарілка секційна |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
- Ціна: 862 ₴/упаковка




Розмі