
Стрейч плівка технічна "Люкс" - 1 кг / Стрейч плівка пакувальна
- В наявності
- Код: 2463
248 ₴
- +380 (98) 364-54-40.
Стретч-плівка технічна
Вага виробу: 1 кг. |
Кількість в ящику: 6 шт. |
Стретч-плівка ідеально підходить для упаковки будь-якого товару.Вона має здатність розтягуватися і демонструє підвищену міцність, забезпечує надійну фіксацію товару, різної ваги й об'єму, також вона захищає товар від забруднень і володіє стійкістю до перепадів температур. Плівка з відмінною клейкість матеріалу, внаслідок чого самостійно не розмотується.
До уваги оптових покупців:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид плівки | Первинна |
| Ширина рулону | 50 см |
| Вага рулону | 1 кг |
| Ступінь пре-стретчу плівки, min | 150 % |
| Ступінь пре-стретчу плівки, max | 300 % |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Основні | |
| Тип | Стрейч плівка |
| Колір | Без кольору |
| Ширина в рулоні | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Стрейч |
- Ціна: 248 ₴

