влевовправо
TOP продаж

Губка кухонна для миття посуду "Максі Одеса" - 5 шт / Поролонова Губка для миття посуду
- В наявності
- Код: 2409
29 ₴/упаковка
+380 (99) 042-72-71
.
- +380 (98) 364-54-40.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Губка кухонна
Кількість в упаковці: 5 шт |
В ящику: 60 шт. |
Використовується для миття посуду, а також очищення робочих поверхонь, раковин, туалетів і ванн. Жорстка сторона мочалки розрахована на видалення в'їдаються забруднень, при цьому м'яка легко спінюють співаючі засоби для видалення поверхневих забруднень: залишків їжі, пилу та іншого.
До уваги оптових покупців:
Ціни на сайті вказані в роздріб (малий опт), тому якщо вас цікавлять більш вигідні ціни і співпраця з нами - телефонуйте за вказаними номерами на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для побутової техніки, Для плитки, Для посуду, Для сантехніки, Для скла, Універсальне |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
- Ціна: 29 ₴/упаковка



Кількість в упаковці